Koristustalgud

PÜHAPÄEVAL, 23ndal augustikuu päeval toimuvad varjendis suured koristustalgud eesmärgiga puhastada liigniiskuse all mittekannatavad ruumid ehitussodist, sinna kogunenud õllepudelitest ja mustusest. Kell 11:00 algavate talgute õnnestumise korral on MTÜ Valitsuse Varjendil võimalus minna edasi järgmiste etappidega renoveeritud varjendi suunas. Kõik, kes tunnevad, et neist võiks olla abi ja/või omavad huvi varjendi mineviku-oleviku-tuleviku vastu, palume koguneda peasissekäigu juurde, mis kutsekooli suurel platsil, Tervisekeskuse ja Politseijaoskonna ees.

Päevaplaan:

11:00 Koristustööd

15-16 Soe kõhutäis

16:00 Juhul kui koristustöödega saadakse valmis enne söömist, siis vahetult pärast söömist toimub legendide rääkimine, kuhu on oodatud kõik, kes teavad Kose varjendi kohta legende, aga ka muidu huvilised.

Võimaluse korral võta kaasa: töökindad, kummikud (võivad olla kasulikud varjendis kohati leiduva vee tõttu), kühvel, labidas, õuehari, tolmumask.

Kui õhku jäi rippuma küsimus selle kohta, miks me seda teeme, siis lehel VISIOON on kirjas meie mõtted ja ootused seoses varjendi tulevikuga. Seal on kirjas põhjused, miks me seda kõike, k.a. koristustalgusid, teeme. Kui Sa soovid aidata kiirendada protsessi, siis 23. august on just õige aeg.

P7280007

Advertisements

3 thoughts on “Koristustalgud

  1. Oi kui kihvt ettevõtmine! Kahjuks on 23. kuupäev halb päev ja ei saa osaleda, aga edaspidi kindlasti abiks, kui vaja ja uudistamas üritustel 🙂

    Like

  2. Selline soovitus, et ärge koristamisega üle pingutage, võtke asja mõistusega! Tavaliselt satub massitalgute ajal prügikasti ka selliseid asju, mis kuuluvad objekti juurde ja mis tegelikult aitaksid ekspositsiooni taastada või täiendada. Näiteks kasvõi dokumente, mööblidetaile jne.

    Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s